wtorek, 7 października 2014

Call for papers: Aktualne procesy modernizacyjne w administracji publicznej – doświadczenia polskie i europejskie (Kraków, kwiecień 2015)

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie oraz Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu zapraszają do przesyłania propozycji referatów na konferencję „Aktualne procesy modernizacyjne w administracji publicznej – doświadczenia polskie i europejskie”, która odbędzie się w Krakowie w dniach 22-23 kwietnia 2015 r.

Wśród tematów, którymi zainteresowani są organizatorzy, znalazła się problematyka modernizacji administracji publicznej w kontekście zjawisk jej europeizacji i globalizacji (modernizacja krajowej administracji publicznej wynikająca z uwarunkowań zewnętrznych związanych z wpływami globalnymi oraz z integracją i współzależnością państw europejskich w ramach Unii Europejskiej i innych organizacji międzynarodowych).

Propozycje referatów można przesyłać do 30 listopada 2014 r. na adres modernicacja.adm(at)gmail.com. Więcej szczegółów w callu. Formularz zgłoszeniowy jest natomiast dostępny tu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz