wtorek, 2 grudnia 2014

Konferencja: Whither EU AFSJ? Integrating freedom, security and justice in an uncertain environment (Warszawa, 11 grudnia 2014)

Centrum Europejskie Natolin zaprasza na międzynarodową konferencję "Whither EU AFCJ? Integrating freedom, security and justice in an uncertain environment", która odbędzie się 11 grudnia 2014 r. w siedzibie Centrum (ul. Nowoursynowska 84, Warszawa).

Konferencja ma na celu stymulowanie debaty na temat przyszłych wieloletnich ram współpracy w UE w przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Posłuży również do dokonania oceny poprzednich programów wieloletnich, czyli programu haskiego i programu sztokholmskiego, w zakresie zamierzeń i celów oraz osiągnięć i niepowodzeń. Konferencja będzie również nawiązywać do 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej i ma na celu określenie najbardziej istotnych dla Polski kwestii dotyczących rozwoju przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości UE, jak również ocenę osiągnięć, doświadczeń i dylematów polskiego uczestnictwa w tym obszarze.

Organizatorzy uprzejmie proszą o potwierdzenie udziału w konferencji do dnia 5 grudnia 2014 r. Potwierdzenia można kierować na numer faksu 22 649 12 99, telefonicznie 22 545 98 14 lub e-mailem: wsisw(at)natolin.edu.pl.

Program konferencji jest dostępny tu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz