środa, 26 sierpnia 2015

Konkurs dla studentów na ESEJ dotyczący umowy handlowej UE-USA (TTIP)

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, Ambasada Brytyjska oraz Ambasada Szwecji w Polsce ogłaszają drugą edycję konkursu dla studentów na esej dotyczący Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP). 

Celem konkursu jest popularyzacja wśród studentów problematyki umowy handlowej UE-USA. Zachęcamy do przesyłania esejów na temat wszelkich aspektów TTIP. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci zarejestrowani na polskich uczelniach wyższych.

Prace należy przesłać w terminie do 15 listopada 2015 r. na adres ttip(at)pism.pl. Do konkursu mogą być zgłaszane tylko eseje w języku angielskim, nieprzekraczające 1.500 słów (czcionka 12, interlinia 1,5). Autorzy najlepszych esejów otrzymają nagrody:
  • wyjazd studyjny do Londynu i spotkanie z ekspertami brytyjskiego rządu zaangażowanymi w negocjacje TTIP (pokrycie wszystkich kosztów);
  • trzymiesięczny staż w PISM; 
  • publikacja zwycięskiego eseju na blogu PISM;
  • voucher na jedno ze szkoleń organizowanych przez Akademię PISM;
  • uczestnictwo w gali wręczenia nagród w Ambasadzie Szwecji w Warszawie.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 22 556 80 71/09 lub mailowego pod adresem ttip(at)pism.pl. Informacja na temat konkursu zamieszczona jest również na stronie internetowej PISM.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz