czwartek, 15 września 2016

Konkurs na artykuł - Polish Law Review


W minionych miesiącach niewątpliwie najbardziej „gorącym” tematem, odbijającym się szerokim, echem nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, jest dyskusja wokół Trybunału Konstytucyjnego

Z tego też względu Redakcja czasopisma z uwagi na charakter czasopisma wychodzący poza ramy dyskusji politycznej lub publicystycznej, opisujący i analizujący wskazaną problematykę, zdecydowała się na ogłoszenie konkursu na artykuł naukowy.

Serdecznie zapraszamy do składania prac i udziału w konkursie dotyczącym zagadnienia: "Trybunał Konstytucyjny w Polsce anno Domini 2016".

Jak Państwo wiedzą, misją czasopisma naukowego „Polish Law Review” (ISSN 2450-9841) jest prezentacja i promocja polskiej myśli prawniczej na arenie międzynarodowej - jej chlubnych kart z przeszłości, a także kierunków i wyników aktualnie prowadzonych badań. Jednocześnie pragniemy dostarczyć zagranicznym Czytelnikom rzetelnych informacji na temat aktualnych, krajowych problemów przykuwających uwagę środowiska prawniczego.

W ramach konkursu przewidziano 3 nagrody pieniężne (2.500 zł, 1.500 zł, 1.000 zł – podane kwoty są kwotami brutto) oraz możliwość publikacji wszystkich zgłoszonych prac, które przejdą pozytywnie proces recenzyjny, w czasopiśmie „Polish Law Review”.Szczegóły konkursu na stronie Polish Law Review 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz