czwartek, 18 maja 2017

Wykład otwarty: ochrona danych osobowych 2.0. Zbliżająca się unijna rewolucja w podejściu do ochrony prywatności (Warszawa, 24 maja 2017)

Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na wykład dr Macieja Kaweckiego "Ochrona danych osobowych 2.0. Zbliżająca się unijna rewolucja w podejściu do ochrony prywatności" (24 maja 2017 r. - w środę - początek o godz.: 17.00).

Program:
  • Powitanie i wprowadzenie: prof. Agnieszka Grzelak
  • Wykład
  • Dyskusja
Maciej Kawecki, dr nauk prawnych (Uniwersytet Jagielloński). Doradca w Gabinecie Ministra Cyfryzacji, gdzie odpowiada za koordynowanie prac nad krajową reformą ochrony danych osobowych. W latach 2015-2016 pracował w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych i prawa nowych technologii. 

Wykład odbędzie się w Sali A-26, Akademia Leona Koźmińskiego, Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału poprzez wysłanie emaila na adres: agrzelak(at)alk.edu.pl.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz