sobota, 24 października 2015

Seminarium: Sporne problemy dotyczące kontroli i przeszukań w prawie antymonopolowym w świetle orzecznictwa strasburskiego i unijnego (Warszawa, 5 listopada 2015)

Zakład Prawa Konkurencji INP PAN serdecznie zaprasza na seminarium naukowe pt: „Sporne problemy dotyczące kontroli i przeszukań w prawie antymonopolowym w świetle orzecznictwa strasburskiego i unijnego". Seminarium to odbędzie się w dniu 5 listopada 2015 r. w godz. 17.00-20.00 w sali 203 Pałacu Staszica (ul. Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa).

Program seminarium obejmuje 3 referaty:

1) „Granice zastosowania Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w prawie antymonopolowym w świetle orzecznictwa ETPCz – zagadnienia wprowadzające” (dr Maciej Bernatt)
2) „Warunki podejmowania kontroli i przeszukań w postępowaniach antymonopolowych prowadzonych na podstawie ustawy okik w aspekcie orzecznictwa ETPCz” (dr Grzegorz Materna)
3) „Zasady przeprowadzania kontroli i przeszukań w postępowaniach antymonopolowych w świetle orzecznictwa ETPCz a współczesne kierunki orzecznictwa unijnego” (dr Małgorzata Kozak).

Zgłoszenia uczestnictwa w seminarium prosimy przesyłać na adres e-mail anna.zientara(at)inp.pan.pl do dnia 30 października 2015 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz