środa, 28 grudnia 2016

Call for papers: Współczesne prawo międzynarodowe - idee a rzeczywistość (Międzyzdroje, maj 2017)

Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego WPiA Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej zatytułowanej "Współczesne prawo międzynarodowe - idee a rzeczywistość", połączonej ze zjazdem Katedr i Zakładów Prawa Międzynarodowego. Konferencja odbędzie się w dniach od 17 do 19 maja 2017 r. w Międzyzdrojach. Organizatorzy planują dwa bloki tematyczne: (i) prawo międzynarodowe wobec wyzwań dla społeczności oraz (ii) wyzwania dla współczesnego prawa międzynarodowego.

Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać do 31 stycznia 2017 r. (wraz z tematem wystąpienia, oczywiście istnieje również możliwość udziału bez wystąpienia). Opłata konferencyjna wynosi 820 zł i obejmuje uczestnictwo w obradach oraz zakwaterowania w hotelu (dwie noce), wyżywienie oraz transfer z lotniska w Goleniowie.

Więcej informacji (oraz same formularze zgłoszeniowe) można uzyskać od dr Eweliny Cała-Wacinkiewicz (ewacinkiewicz(at)gmail.com).

W związku z tym, że doroczny zjazd katedr to najważniejsze wydarzenie dla polskich międzynarodowców, będziemy o nim informować na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz